genti_about_us

O marce

Moda to styl życia oraz sposób wyrażenia siebie, a Gentiluomo jest jego dopełnieniem.

Dla nas marka Gentiluomo to bezprecedensowe połączenie ekstrawagancji, klasy, z tajnikami prawdziwego rzemiosła. W dzisiejszych czasach rzemiosło stanowi luksus. Każdy produkt tworzony jest z pasją włoskich artystów, którzy swoją kreatywność przeobrażają w but idealny. Ich doświadczenie oraz miłość do tego czym się zajmują, kreuje modele, które mimo biegu czasu pozostaną wierne dekretom mody. Codziennie powstają małe arcydzieła a ich twórcy przekazują nam część swojej historii wysyłając buty w podróż do świata odbiorców.

Gentiluomo to: luksus, tradycja, jakość!

Nasz symbol

Lwy w herbie Gentiluomo symbolizują majestat, odwagę oraz mądrość. Są to jedne z wielu cech osób sięgających po nasz produkt. Majestat przejawia się między innymi w zachowaniu oraz wyglądzie mężczyzn połączonych z marką Gentiluomo. Wrodzona mądrość, nakłania do wyboru produktu wytrzymałego na lata, a odwaga to dobieranie naszego buta do codziennych stylizacji. Zarówno klasycznych jak i ekstrawaganckich.

Historia

Gentiluomo to włoska rodzinna firma rzemieślnicza, która od 40 lat tworzy męskie luksusowe obuwie. Jest ona prawdziwym klejnotem małego miasteczka zlokalizowanego nieopodal włoskiej stolicy mody – Mediolanu. Nasza niezrównana wiedza, umiejętności rzemieślnicze, przekazywane z pokolenia na pokolenie, są podstawą każdego dzieła jaki tworzymy.

Misja scarpe a mano

Naszą misją jest stworzenie produktu, przyciągającego wzrok modowych koneserów. Każdy detal dopracowany jest w najmniejszym szczególe, od wykorzystanych materiałów najwyższej jakości, poprzez staranne ręczne wykończenia, aż po subtelne akcenty, które dodają element zaskoczenia w codziennej stylizacji.

Każdy But wykonywany jest ręcznie oraz kontrolowany przez ekspertów na wszystkich etapach produkcji. Surowa selekcja materiału stanowi niezwykle kluczowy element dla zapewnienia takiego samego wyglądu buta prawego jak i lewego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że luksus polega nie tylko na jakości wykonania, ale także na nieodpartym stylu i elegancji. Tworząc buty, staramy się zachować subtelny balans pomiędzy tradycją a nowoczesnością, kreując unikalne modele, które emanują siłą i seksapilem.

Emocje i familia

Nasza włoska familia rzemieślnicza to prawdziwe połączenie tradycji i nowoczesności. Tworzone przez nas produkty stanowią synonim nie tylko doskonałej jakości, ale także niepowtarzalnego stylu uwodzicielskiego stylu. Czujemy spójność z produktem, ale co najważniejsze, z wyjątkowymi ludźmi, z którymi pracujemy.

Powstanie pary butów nie zależy tylko od doboru materiału czy nakładu finansowego. Dla nas jest to coś więcej – jest to energia, miłość do tworzenia, kreatywność i pasja. Dla rzemieślników-Włoska manufaktura to więcej niż praca, to styl życia. Tym o to sposobem ich styl życia zmienił nasz jako właścicieli marki. Nie tworzymy, bo musimy, tworzymy, bo chcemy.

This site is registered on wpml.org as a development site.